052-2522622

חקירות כלכליות מסחריות

דרגו ועזרו לנו להשתפר

מה אתם בעצם יודעים על חקירות כלכליות מסחריות? הליך של חקירות כלכליות מתרחש באמצעות משרדי חקירות בכמה מהלכים ומצבים המשתנים על פי התרחיש הנתון. החקירות הכלכליות מספקות שירותים בעיקר לאנשים אשר רוב עיסוקם קשור בשוק עסקי ציבורי. ראוי לציין כי לא פעם יתרחשו גם פניות מהפן הפרטי בעוד הכול תלוי בתזמון ובמקרה לגופו.

 

מהי העילה לחקירה כלכלית?

חקירות כלכליות מסחריות באות כאשר יש צורך לבסס ולאתר נכסים ורכוש של מישהו המתיימר לשחק את המשחק של "אין רכוש". מאין ישלם את חובותיו? כאן למעשה עולות חקירות כלכליות מסחריות ומספקות את התשובה עבור אלו הרוצים לגבות את החוב וזקוקים להוכחות שיאלצו את החייב להשיב את חובותיו. המקרים הללו מספקים את כל התשובות ומעניקים חקירות כלכליות של חוקרים פרטיים ומקצועיים.

 

מהם המקרים שבגינם פותחים בהליך של חקירות כלכליות בפועל?

חקירות כלכליות מתרחשות נוכח מצב של רצון לברור נכסים ורכוש בפועל וגם על מנת שיהיה ניתן להשתמש בהליך של עיקול או כל התרופות המורשות על פי חוק עבור אנשים אשר מסרבים לשלם את חובם על פי מה שנקבע מראש. מלאכתם של חוקרים מקצועיים באה לידי ביטוי באיתור אחר חפצים, כספים ובעיקר חובות פתוחים. ממצאים של משרדי החקירות משמשים ברוב המקרים להצגה בהליך משפטי ולהשגת השבתו של החוב לבעליו על הצד הטוב ביותר. ראיות כנגד החייב? עובדות? כאשר בית המשפט דורש, מן הראוי להמציא לו את ההוכחות וזה יכול לבוא לידי ביטוי באמצעותן של ראיות מוצקות אשר ישיג החוקר המקצועי עבורכם.

 

בסיכומו של דבר, עבודתם של החוקרים, עבודת קודש. הדרכים בהם משיג החוקר את חובות החייב ומציאת משאבים כלכליים נוכח ההצהרה כי הם אינם קיימים, מביאים את החוקר למקום הכבוד הראוי. חקירות כלכליות אשר מבוצעות במקצועיות, ישיגו גם עבורכם את התוצר של השבת החוב לבעליו ויפה שעה אחת קודם. מצב כלכלי אמיתי? יכולת להתעמת אל מול תרופות החוק? כאשר יש לכם על מה להסתמך, תוכלו גם אתם להציג את הראיות החותכות בפני השופט ולזכות "בשלל האבוד".

Skip to content