052-2522622

גילוי האזנות סתר

גילוי האזנות סתר דירוג: 5.00/5 הצביעו:4

מזה שנים רבות מתקיים ריגול פרטי ותעשייתי על ידי גורמים אינטרסנטיים, בעבר איסוף הנתונים היה "דרך הרגליים" בהגעה פיזית אל היעד הנבחר תוך שימוש בסיפורי כיסוי שונים, מאחר וכך היה האיסוף מוגבל יחסית.

במהלך השנים הטכנולוגיה התקדמה הגופים החלו לעלות את כל הניירת לשרתי המחשב, החומר מועבר בתקשורת פקסימיליה או דואר אלקטרוני ועבודת הריגול נעשתה הרבה יותר קלה, מקיפה, ומדויקת.

כיום אין צורך יותר להגיע פיזית אל יעד המטרה, כל שנדרש זה "להאזין" לרשת המחשבים, הטלפוניה המשרדית או למכשירים הסלולריים הניידים ובכך לאסוף נתונים מבלי חשש להתגלות.

כיום ישנן תוכנות מדף ברשת האינטרנט שניתן לרכוש בקלות, לא נדרשת מיומנות מיוחדת על מנת להתקין אותן, כמו כן די קשה להתחקות אחר המקור ששלח אותן דבר שהפך את תחום האזנות הסתר זמינות לכל דורש.

לפיכך אדם פרטי המנהל מערכה משפטית או מנהל קשר דיסקרטי חשוף בקלות להאזנה לטלפון הנייד ולמחשב האישי מבלי שיכול לדעת על כך ועל הנזק שנגרם לו, בגופים עסקיים המצב חמור יותר שכן כמות המידע העסקי היקר והרגיש נמצא על שרתי החברה וכן על ידי העובדים העושים שימוש בטלפונים הניידים במסגרת עבודתם גדולה מאוד ורמת החשיפה והפגיעה גם כן.

במצב של חשד, אי ודאות לגבי פעילות האזנת סתר המתרחשת בסביבתכם, מומלץ להיעזר בחוקר פרטי מקצועי בתחום גילוי האזנות הסתר, התחום כיום מתקדם מאוד ובכל יום ישנם אמצעים חדשים ותוכנות לא מוכרות לשם כך דרוש ציוד ייחודי ומתקדם בעל יכולות רחבות ומקיפות ע"מ להתמודד בהצלחה.

במצב בו עולה החשד שקיימת האזנת סתר מלאו את פרטיכם באתר או התקשרו ל-   0522522622

Skip to content